IPA ribiško tekmovanje v lovu rib, 09.06.2018- vabilo

Objavljeno 30 Maj 2018

IPA RIBIŠKO TEKMOVANJE V LOVU RIB S PLOVCEM - VABILO

IPA klub Ljubljana organizira tradicionalno ribiško tekmovanje posameznikov v lovu rib s plovcem:

»POKAL IPA RK LJUBLJANA - POMLADANSKA«, v SOBOTO, dne 09.06.2018 v ribniku v Zagorju.

Na tekmovanje vabljeni vsi člani IPA, delavci Policije, upokojeni delavci Policije, člani kluba Maksa Perca in člani Združenja Sever.

Na tekmi lahko sodelujejo tudi družinski člani vabljenih (partner in otroci). Za enega družinskega člana prijavnine ni, za vsakega naslednjega prijavnina znaša 5 EVR. Otroci do dopolnjenega 14. leta imajo lahko pri lovu pomočnika. Za njih odgovarjajo starši oz. spremljevalci. Ti tekmujejo v isti konkurenci.

URNIK TEKMOVANJA:

07.00 zbor v RD Zagorje

07.30 žrebanje

08.20 krmljenje

08.30 začetek ribolova

12.30 zaključek ribolova in tehtanje

13.30 kosilo in podelitev pokalov v prostorih RD Zagorje.

Podeli se tudi pokal za najtežjo ribo.

Dovoljene vabe so v skladu z republiškim pravilnikom.

Obvezna je uporaba mreže čuvarice dolžine najmanj 300 cm. Ribnik je naseljen pretežno s krapi, babuškami in amurji.

Prijavnina za tekmovalca znaša 10 EVR in jo je potrebno nakazati na transakcijski račun: IPA klub Ljubljana, Prešernova 18, 1000 Ljubljana, sklic »ribičija 2018«, št. računa SI56 6100 0001 7206 983 (Delavska hranilnica).

Prijave sprejema Slavko ŠKRINJAR do SREDE, dne 06.06.2018 na tel. 041-494-841. Istočasno je potrebno sporočiti tudi spremljevalce zaradi rezervacije. Lovi se na lastno odgovornost.

Vse informacije Slavko ŠKRINJAR, vodja ekipe IPA RK Ljubljana.

6. državno prvenstvo zveze policijskih veteranskih društev Sever v šahu

Objavljeno 30 Maj 2018

ZVEZA POLICIJSKIH VETERANSKIH DRUŠTEV SEVER

RAZPIS 6. DRŽAVNEGA PRVENSTVA

ZVEZE POLICIJSKIH VETERANSKIH DRUŠTEV SEVER

V ŠAHU IN ODPRTEGA ŠAHOVSKEGA TEKMOVANJA ZA POKAL TRZIN '91

6. državno prvenstvo Zveze policijskih veteranskih društev Sever (ZPVD Sever) v šahu in odprto šahovsko tekmovanje za pokal Trzin '91 bo v soboto, 16. junija 2018, v prostorih Osnovne šole Trzin, Mengeška c. 7/b, 1236 Trzin.

Na tekmovanje vabimo člane društev Sever, Območnih združenj veteranov vojne za Slovenijo in drugih veteranskih organizacij, IPA klubov, Klubov upokojenih delavcev MNZ - Maksa Perca, šahovskih klubov in druge šahiste.

PROGRAM DP

Ura Lokacija Dogodek
8:00 – 8:45 Osnovna šola Trzin Vodje ekip: prijava ekip in registracija tekmovalcev, poravnava obveznosti, prevzem bonov za hrano, prijava postave ekipe na določenem obrazcu pri glavnem sodniku
9:00 Osnovna šola Trzin začetek tekmovanja
14:00 Osnovna šola Trzin Zaključna slovesnost z razglasitvijo rezultatov
14:30 Osnovna šola Trzin Kosilo in druženje

Osnovna pravila tekmovanja

6. DP ZPVD Sever v šahu in Odprto šahovsko tekmovanje za pokal Trzin '91 bo potekalo po pravilih FIDE za hitropotezni šah, igralni čas 10 minut posamično, sistem Švicar 11 kol.

Za regularnost tekmovanja in sojenje bo odgovoren državni šahovski sodnik Šahovske zveze Slovenije.

Razpored tekmovanja/nastopanja bo javljen po prijavi vseh šahistov, pred začetkom tekmovanja.

Tekmovanje za 6. DP ZPVD Sever bo potekalo v ekipni in posamični konkurenci, šahovski turnir Trzin '91 bo prav tako potekal v ekipni in posamični konkurenci.

Za eno veteransko ali drugo društvo lahko tekmuje največ 6 tekmovalcev.

Za ekipni rezultat na 6. DP ZPVD Sever bodo upoštevane točke treh najbolje uvrščenih šahistov iz posameznega PVD Sever.

Za ekipni rezultat na šahovskem turnirju Trzin '91 bodo upoštevane točke treh najbolje uvrščenih šahistov iz posameznega PVD Sever, OZVVS in drugih ekip šahistov.

Za posamično razvrstitev na 6. DP ZPVD Sever bodo upoštevane dosežene točke vseh šahistov iz PVD Sever.

Za posamično razvrstitev na šahovskem turnirju Trzin '91 bodo upoštevane dosežene točke vseh sodelujočih šahistov.

Najboljše tri ekipe na 6. DP ZPVD Sever prejmejo v trajno last pokale in diplome.

Zmagovalna ekipa prejme do naslednjega DP v hrambo prehodni pokal ZPVD Sever.

Najuspešnejši trije tekmovalci na 6. DP ZPVD Sever v posamični razvrstitvi prejmejo medalje in diplome.

Najboljše tri ekipe na šahovskem turnirju Trzin '91 prejmejo v trajno last pokale in diplome.

Najuspešnejši trije tekmovalci na šahovskem turnirju Trzin '91 v skupni posamični razvrstitvi prejmejo v trajno last medalje in diplome.

Organizacija in tehnična izvedba tekmovanja:

Policijsko veteransko društvo Sever Specialna enota.

Šahovske ure in garniture zagotovi organizator.

Kontaktna oseba organizatorja 6. DP ZPVD Sever v šahu:

- Ličina Dušan, GSM 041 877513 in

- Portir Janez, GSM 070 887088

Prijave:

Prijave tekmovalcev morajo obsegati naslednje podatke (prijavnica):

- ime društva,

- ime in priimek, telefon in elektronski naslov kontaktne osebe ekipe oz. vodje ekipe,

- ime in priimek tekmovalcev,

- številke članskih izkaznic tekmovalcev.

Rok prijav:

najkasneje do 14. junija 2018 na priloženem prijavnem obrazcu na elektronski naslov: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. ali na naslov PVDS-SE, Podutiška 88, 1000 Ljubljana.

Stroški tekmovalcev oz. ekip – kotizacija:

Prijavnino 10 € na igralca nakažejo veteranska društva ali posamezniki na TRR PVDS - SE, št. 0205 9025 3638 209, namen (sklic) “DPZS-ŠAH 2018”. Izjemoma bo mogoče prijavnino poravnati ob registraciji pred začetkom tekmovanja.

Nasvidenje in dobrodošli v Trzinu!

mag. Darko Repenšek l.r.                                                              dr. Tomaž Čas l.r. predsednik Komisije za šport                                                           PREDSEDNIK

 

PRIJAVNICA ZA 6. DRŽAVNO PRVENSTVO

ZVEZE POLICIJSKIH VETERANSKIH DRUŠTEV SEVER

V ŠAHU IN ODPRTO ŠAHOVSKO TEKMOVANJE ZA POKAL TRZIN '91

Osnovna šola Trzin, Mengeška c. 7/b, 1236 Trzin.

(poslati na naslov: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. aliPVDS-SE, Podutiška 88, 1000 Ljubljana)

ORGANORGANIZATOR TEKMOVANJA:

Zveza policijskih veteranskih društev Sever v sodelovanju s Policijskim veteranskim društvom Sever Specialna enota

PODATKI O DRUŠTVU:

NAZIV DRUŠTVA
NASLOV
KONTAKTNI PODATKI TELEFON e – mail

PODATKI O TEKMOVALCIH

TEKMOVALCI IME IN PRIIMEK LETO ROJ. ŠT. IZKAZNICE
1. tekmovalec - vodja ekipe
2. tekmovalec
3. tekmovalec
4. tekmovalec
5. tekmovalec
6. tekmovalec

Datum prijave: _______________                                                                                                      

Podpis: _____________________

                                                                                                                        Žig                      

Teniški turnir, 22.05.2018

Objavljeno 08 Maj 2018

Brez naslova 1

Šahovski turnir, 16.10.2017- vabilo

Objavljeno 05 Oktober 2017

sah

Športne igre članov klubov upokojenih delavcev MNZ Maks Perc Slovenije- 2016

Objavljeno 24 Maj 2016

TEKMOVANJE V KEGLJANJU -EKIPNO, DNE 19.5.2016

1.   LJUBLJANA                                                                                                                                                   1118

HLEB VINKO                                  183     72     255      

ZBAŠNIK MIRO                              180     96     276

SELAN RADO-BOJAN                    192   109     301

GORINŠEK ANTON                        182   104     286                                                                      

2. MARIBOR                                                                                                                                                        1055  

RABOTEG IVAN                             167     79     246

PODGORŠEK JANEZ                      179     69     248

VOLŠEK ANTON                             180     87     267

ROZMAN PETER                             189     106    294

3. MURSKA SOBOTA                                                                                                                                           1009

POHOVNIKAR DUŠAN                   185       61     246

PRAPROTNIK FRANC                     167       96     263

LESJAK IVAN                                   164       112   276

RANTAŠA MARIJA                          180        44   224

4. KOROŠKA                                                                                                                                                          983

DREVENŠEK ANTON                       183       78     261

ČAGRAN BRSANKO                         170       61     231

TERTINEK MARIJA                           179       70     249

ROPIČ IVAN                                        164       88     252

5. NOVA GORICA                                                                                                                                                  973      

MIŠKOVIČ STJEPAN                         190     68       258

FURLAN IVA                                       171     87       258  

ĐORĐE ŠUPUT                                   157     96       253

SVETLICA SAVO                                154     50       204  

6. SEŽANA                                                                                                                                                               921

NEMANIČ SILVO                                103    35      138

ŠKRLJ EDO                                          153   58       211

HRIBAR IGNAC                                  151   52       203

GORKIČ STOJAN                                182   87       269

7. GORENJSKA                                                                                                                                                      862

REINHART IVO                                   155   46       201

BIZJAK IVAN                                       162   62       224

SREČNIK MARJAN                             131   43       174

BUNDALO ŽARKO                             183   80       263

 

TEKMOVANJE V KEGLJANJU MAKS PERC DNE 19.5.2016 - POSAMEZNO

1.   SELAN RADO BOJAN   LJUBLJANA                        301

2.   ROZMAN PETER           MARIBOR                         294

3.   GORINŠEK ANTON       LJUBLJANA                       286

4.   LESJAK IVAN               MURSKA SOBOTA              276

5.   ZBAŠNIK MIRO             LJUBLJANA                      276

6.   GORKIČ STOJAN           SEŽANA                           269

7.   VOILŠEK AVGUST           MARIBOR                       267

8.   PRAPROTNIK FRANC   MURSKA SOBOTA                263

9.   BUNDALO ŽARKO           GORENJSKA                    263

10. DREVENŠEK ANTON       KOROŠKA                        261

11. FURLAN IVA                     NOVA GORICA               258

12. MIŠKOVIČ STJEPAN       NOVA GORICA                  258

13. HLEB VINKO                     LJUBLJANA                   255

14. ŠUPUT ĐORĐE                 NOVA GORICA               253

15. ROPIČ IVAN                     KOROŠKA                     252

16. TERTINEK MARIJA           KOROŠKA                      249

17. PODGORŠEK JANEZ       MARIBOR                        248

18.  RABOTEG IVAN               MARIBOR                      246

19.  POHOVNIKAR DUŠAN     MURSKA SOBOTA           246

20.  ČAGRAN BRANKO           KOROŠKA                     231

21.  BIZJAK IVAN                     GORENJSKA               224

22.  RANTAŠA MARIJA         MURSKA SOBOTA            224

23.  ŠKRLJ EDO                         SEŽANA                   211

24.  SVETLICA SAVO               NOVA GORICA             204

25.  HRIBAR IGNAC                 SEŽANA                     203

26.  REINHART IVO               GORENJSKA                  201

27.  SREČNIK MARJAN           GORENJSKA                 174

28.  NEMANIČ SILVO               SEŽANA                     138